Geo-Industrial

Ponad 30 lat doświadczenia

Działamy na rynku usług geologicznych, geofizycznych, wiertniczych i ochrony środowiska w Polsce i za granicą. Zapewniamy kompleksową obsługę, od pomysłów i projektów, poprzez wykonawstwo, po dokumentację.

Nasi pracownicy posiadają szerokie doświadczenie oraz niezbędne licencje i atesty. Nasza firma praktycznie od początku swojej działalności współpracuje z jednostkami naukowymi, w szczególności z Politechniką Śląską w Gliwicach i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Doświadczona kadra, duży i zróżnicowany potencjał sprzętowy, jakim dysponujemy, pozwala nam na wykonanie szerokiego zakresu i wysokiej jakości prac w stosunkowo krótkim czasie. Jesteśmy w stanie powołać interdyscyplinarne zespoły do rozwiązywania zagadnień z zakresu geologii, geofizyki, wierceń, budownictwa i ochrony środowiska.

Specjalizujemy się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów, począwszy od projektu, poprzez bezpośrednie wykonanie, aż po przekazanie dokumentacji.


dr inż. Marcin Kaczmarski – Prezes Zarządu

Jakość potwierdzona certyfikatami

Zapewniamy

Nasi pracownicy i współpracownicy biorą udział w okresowych szkoleniach mających na celu podnoszenie kwalifikacji. Przykładamy dużą wagę do zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych prac.

Projekty zagraniczne

W ramach współpracy z partnerami zagranicznymi wykonujemy prace z zakresu Geotechniki i Wiertnictwa a także opracowujemy Ekspertyzy Geologiczne.

Prowadzimy nasze działania nie tylko w Polsce ale także w Europie oraz Afryce. Importujemy towary między innymi z Chin oraz Kamerunu.

Dlaczego my

Działamy w branży ponad 30 lat! Przez ten czas wykonaliśmy tysiące prac zarówno w kraju jak i za granicą. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, ponieważ mamy wiedzę, która pozwala nam skutecznie działać.

Stale wprowadzamy do naszej oferty nowe usługi, oraz oferujemy nowe produkty. Inwestujemy potężne środki w rozwój aby nasze działania były coraz bardziej efektywne i skuteczne.

Kładziemy bardzo duży nacisk na działania związane z ochroną środowiska. Wykonaliśmy niezliczoną ilość prac związanych z rekultywacją, oraz naprawą środowiska naturalnego.

Zamieszkaj w domu niskokosztowym

Inwestycja Osiedle Jaworowe