LGS daje szerokie możliwości w kontekście tworzenia schodów. Wysoka trwałość w połączeniu z niską wagą pozwala na szerokie zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

System LGS nadaje się do tworzenia szkieletu schodów. Różnorodność kształtów w połączeniu z dużą wytrzymałością doskonale sprawdza się w tym zastosowaniu.

Po złożeniu szkielet można wykończyć dowolnym materiałem. W zależności od potrzeb można uzyskać większą lub mniejszą nośność. Konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią warstwą cynku, dzięki czemu schody można stosować również na zewnątrz.

Korzyści

Projektujemy i wykonujemy takie elementy jak podesty, sceny, tarasy, balkony itp. W zależności od potrzeb możemy uzyskać wymaganą wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu stali jesteśmy w stanie wykonać dowolną długość. W razie potrzeby kilka elementów łączy się w jeden większy.
Części są następnie transportowane na miejsce ciężarówką. W zależności od potrzeb mogą być wstępnie zmontowane lub całkowicie zdemontowane.

System LGS nadaje się do tworzenia szkieletu schodów. Różnorodność kształtów w połączeniu z dużą wytrzymałością doskonale sprawdza się w tym zastosowaniu.

Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą inżynierską. Dokonujemy niezbędnych obliczeń i konsultujemy raporty z najlepszymi profesjonalistami. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu mamy pewność, że oferowane usługi są na najwyższym poziomie.

Przykładowe prace

Przykład budynku magazynowego wraz z cześcią biurową. Projekt wykonany w technologii szkieletowej (LGS).

Projekt schodów dla naszego klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wymiary zostały dopasowane dokładnie do wymiarów klatki schodowej.

Masz pytania?