• Dane Kontaktowe

Nasza firma specjalizuje się w różnego rodzaju pracach związanych z geotechniką oraz wiertnictwem. Usługi realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą, zapewniając naszym klientom profesjonalne prace na światowym poziomie. Więcej na temat konkretnych usług dowiedzą się Państwo właśnie tutaj.

Geotechnika i wiertnictwo

Inżynieria lądowa, w której jesteśmy specjalistami zajmuje się właściwościami oraz możliwościami gruntu, które są niezbędnym elementem do weryfikacji w celu dalszego projektowania i realizacji prac ziemnych oraz podziemnych. Szeroki zakres nauki, jaką jest geotechnika sprawia, że jesteśmy doświadczeni także w pokrewnych dziedzinach takich jak wiertnictwo, geologia czy gruntoznawstwo – dzięki temu możemy realizować nasze projekty na najwyższym poziomie.

W ramach naszych działań wykonujemy takie prace jak: określanie depozycji warstw wodonośnych, agresywności podłoża, wyznaczanie głębokości osadzania się podłoża gruntowego, wykrywanie i lokalizacja kawern w górotworze, wiertnictwo, a także wyznaczanie tras infrastruktury podziemnej. W związku z realizowanymi zleceniami zajmujemy się także przygotowywaniem projektów oraz dokumentacji.

Nasza załoga to doświadczony zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Zrealizujemy każde zlecenie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Pomagają nam w tym nie tylko profesjonalna kadra z niezbędnymi atestami i licencjami, ale także specjalistyczne zaplecze sprzętowe oraz stała współpraca z jednostkami naukowymi takimi jak Politechnika Śląska w Gliwicach i Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą usługę w ramach geotechniki oraz wiertnictwa.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych działań, które realizujemy nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Po więcej szczegółowych informacji dotyczących naszych usług zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać rodzaj prac ziemnych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Masz pytania?