Kompleksowe Usługi Budowlane

Działamy w branży budowlanej od 30 lat

Geo-Industrial projektuje i buduje  zarówno w technologii tradycyjnej, jak i nowoczesnych technologiach szkieletowych (LGS).

Pomagamy i doradzamy na każdym etapie – od wyboru działki do prac wykończeniowych.

Specjalizujemy się w konstrukcjach opartych o szkielety stalowe LGS. Jest to technologia bardzo często stosowana w wielu krajach na świecie – między innymi w Europie Zachodniej czy USA. W Polsce obecnie mocno zyskuje na popularności, ponieważ znacznie ogranicza koszty robocizny, co w konsekwencji przekłada się na osczędność nawet do 30% dla inwestora (w porównanie z technologią tradycyjną).

Obsługujemy zarówno niewielkie budowy (budowa domów jednorodzinnych) jak i większe inwestycje jak osiedla czy budowa obiektów usługowych oraz przemysłowych.

Korzystamy z nowoczesnych programów do projektowania i obliczeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zaprojektować niemal każdy dach. Nasi pracownicy posiadają rozległe doświadczenie z zakresu budownictwa dzięki czemu są w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym projektom.

Doświadczenie

Działamy w branży budowlanej już od ponad 30 lat. Potrafimy doradzić i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania.

Wiedza

Posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę inżynierską, która zna i stosuje nowoczesne rozwiązania z zakresu budownictwa.

Jakość

Korzystamy ze sprawdzonych dostawców i jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

Masz pytania?