Technologia LGS bardzo dobrze sprawdza się w budynkach wielomieszkaniowych i wielokondygnacyjnych. Zastosowanie wstępnie zmontowanych komponentów pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie zasobów.

Nowoczesne budownictwo mieszkalne stawia dziś na rozwiązania, które są niedrogie w realizacji, a przy tym trwałe i niezawodne. Uzyskanie pełnej satysfakcji z inwestycji jest możliwe. W tym celu wystarczy skorzystać z usług Geo-Industrial. Zachęcamy do współpracy inwestorów i wykonawców zainteresowanych współpracą przy budowie ekologicznych domów wielorodzinnych na stalowej konstrukcji szkieletowej. Dlaczego to tak dobre wyjście?

Ekologiczne budownictwo oparte na technologii LGS

Dom wielorodzinny okaże się dobrą inwestycją, szczególnie jeśli powstanie na solidnych fundamentach i stalowej konstrukcji szkieletowej. Ta ekologiczna opcja, ciesząca się obecnie popularnością, może mieć mnóstwo zalet, o ile realizacja zostanie wykonana przez solidną firmę budowlaną z doświadczeniem i szeroką wiedzą, wykazującą otwartość na innowacje oraz ergonomię.

Domy wielorodzinne – budynki o solidnej konstrukcji

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej daje nam możliwość proponowania starannie przemyślanych rozwiązań, które przetrwają wiele lat w niezmienionej formie. Ekologiczne domy szkieletowe na stalowej konstrukcji LGS cieszą się dużym uznaniem wśród wykonawców inwestycji. Doskonale wiemy, jak wiele znaczy dziś nowoczesna budowa obiektów wielorodzinnych, których największymi atutami są: wysoka jakość zastosowanych materiałów, trwałość rozwiązań konstrukcyjnych oraz ergonomia związana z późniejszym użytkowaniem nieruchomości.

Stalowa konstrukcja: gwarancja solidnego wykonania

Budowa domu wielorodzinnego z wykorzystaniem wysokogatunkowych, ekologicznych materiałów to gwarancja niskich kosztów inwestycji. Stalowe konstrukcje LGS są łatwe w montażu, a to ma bezpośredni wpływ na szybkość i efektywność pracy. To natomiast wiąże się z dużo mniejszym wydatkiem początkowym. Ponadto LGS stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych materiałów ze względu na niski koszt produkcji, uniwersalność i szybkość montażu. Budownictwo szkieletowe to przyszłość, w którą warto zainwestować, do czego zachęcamy!

Niższe koszty budowy

LGS charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, co skutkuje wysokim zwrotem z inwestycji. Łatwość montażu pozwala na znaczne obniżenie kosztów pracy.

Wydajna i ekologiczna

Dzięki LGS produkowane elementy spełniają dokładne wymagania. Nie ma potrzeby dokonywania korekt na miejscu. Oznacza to większą wydajność pracy i mniej odpadów.

Trwałość i bezpieczeństwo

Zastosowanie wysokogatunkowej stali pozwala na budowę dużych obiektów bez obaw o trwałość. Dodatkowymi zaletami są niepalność konstrukcji, odporność na wilgoć i szkodniki.

Przykładowe prace

Przykład budynku magazynowego wraz z cześcią biurową. Projekt wykonany w technologii szkieletowej (LGS).

Projekt schodów dla naszego klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wymiary zostały dopasowane dokładnie do wymiarów klatki schodowej.

Masz pytania?