Przedmiotem inwestycji jest budowa zamkniętego osiedla mieszkań w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, wraz z tarasem, ogrodem, garażem, dodatkowym miejscem parkingowym na posesji oraz gotową infrastrukturą techniczną. Oferujemy Państwu wyjątkowe, niskokosztowe domy energooszczędne położone w Sosnowcu. Nieruchomości mieszczą się na nowym komercyjnym osiedlu budynków jednorodzinnych.

Każdy z oferowanych przez naszą firmę zielonych obiektów mieszkalnych powstał w specjalistycznej technologii przyjaznej środowisku naturalnemu. Odpowiednio przygotowana konstrukcja pozwala zamontować nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także pompę ciepła. Te nowoczesne instalacje stanowią niezwykle opłacalne ekonomicznie rozwiązanie. Z pewnością odczujesz to w swoim prywatnym budżecie.

DOMY NISKOKOSZTOWE ENERGOOSZCZĘDNE

TU ZIELEŃ I NATURA JEST W CENIE

Budynki w stanie deweloperskim z dodatkowymi przyłączami do montażu fotowoltaiki i pomp ciepła

Po montażu wyżej wymienionych urządzeń utrzymanie nieruchomości oscylować będzie w granicy przysłowiowej złotówki. Ma to istotny wpływ podczas procesu ubiegania się o kredyt.

Posiadamy projekty dla każdego domu i wyliczenia do wglądu.

Oferujemy współpracę przy montażu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz składaniu wniosków przez potencjalnego nabywcę do WFOŚ zgodnie z nowelizacją ustawy. która weszła w życie z dniem 29.07.2019 r. o uproszczonej procedurze. Zwrot kosztów do 53 000 zł (wliczony koszt zakupu i montażu pomp ciepła o wysokiej jakości, rekuperatora, fotowoltaiki (to 80 000 zł) co stanowi ok 70% dofinansowania).

Aktualnie prowadzone inwestycje

Inwestycja w rejonie ulicy Jaworowej w Sosnowcu

Inwestycja w rejonie ulicy Andersa w Sosnowcu

Inwestycja w rejonie ulicy Bronowa w Sosnowcu

Zalety naszych domów

  • wykorzystanie nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, cieszącego się coraz większą popularnością wśród konsumentów
  • zastosowanie nowoczesnej technologii budownictwa, zapewniającej oszczędność energetyczną, dzięki której klient może uzyskać dofinansowanie na zakup domu
  • wykonanie osiedla zamkniętego z infrastrukturą techniczną, drogami, chodnikami, wspólnymi parkingami wewnątrz osiedla oraz terenami zieleni.
  • Dojazd drogą asfaltową gminną; budynki nowoczesne z dużą ilością światła chronnego dzięki dużym przeszkleniom; działki ustawnej obecnie do wyboru.

 

Zapraszamy do kontaktu