Korzystając z oprogramowania LGS możesz łatwo i szybko zmodyfikować lub rozbudować budynek. Stal może być z powodzeniem stosowana tam, gdzie nie ma drewna, betonu czy cegły.

Szeroki zakres naszych usług obejmuje również przygotowywanie projektów pod rozbudowę istniejących budynków mieszkalnych. Do skorzystania z tej możliwości zachęcamy inwestorów i wykonawców, którzy na co dzień zajmują się modernizacją starych domów jednorodzinnych lub zastanawiają się nad podjęciem zleceń tego typu. Z naszej strony oferujemy fachowe doradztwo, szczegółowe analizy, a także dostęp do perspektyw, jakie daje system budownictwa LGS.

Modernizacja budynków mieszkalnych – co należy wiedzieć?

Rozbudowa starego domu (np. rozbudowa domu jednorodzinnego w bok) to projekt, który wymaga innego podejścia niż w przypadku stawiania zupełnie nowego obiektu mieszkalnego. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę stan nieruchomości, zwracając uwagę m.in. na kubaturę czy zastosowane materiały i technologie. Warto zastanowić się również nad tym, po jakiego typu metody można sięgnąć, aby zrealizować projekt, a następnie zmienić stary budynek na bardziej nowoczesny.

Rozbudowa domu jednorodzinnego z wykorzystaniem stali LGS

Co jednak gdy ze względów technicznych znika możliwość zastosowania klasycznych materiałów budowanych do modernizacji starego obiektu mieszkalnego? Z pomocą przychodzi nowoczesna stal LGS, dzięki której rozbudowa domu jednorodzinnego może okazać się dużo prostsza!

Stosowane przez nas systemy pozwalają na wykonywanie dowolnych modyfikacji w miejscach, w których wcześniej trudno było wyobrazić sobie możliwość modernizacji budynku. Wykonujemy również kalkulacje oraz analizy, aby zapewnić o zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas realizację zlecenia. Dysponujemy szerokim doświadczeniem w tym zakresie – jesteśmy specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą na temat budownictwa obiektów jednorodzinnych z wykorzystaniem konstrukcji stalowych.

System budownictwa LGS to same korzyści

Z pomocą naszego wsparcia w postaci analiz, doradztwa oraz dostępu do nowoczesnego systemu budownictwa LGS można nie tylko szybko, ale także łatwo stworzyć projekt i zaplanować wszystkie działania. Udowadniamy, że modernizacja budynku mieszkalnego może być naprawdę szybka i łatwa!

Nieograniczone możliwości

Lekkość i uniwersalność pozwalają na modyfikacje tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe

Kalkulacje i doradztwo

Wykonujemy analizy, które określają, jaki zakres modyfikacji jest możliwy i bezpieczny dla każdego.

Najlepsi specjaliści

Posiadamy duże doświadczenie i potrafimy doradzić na każdym etapie, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Korzyści

  • Dowolny kształt
  • Możliwość łączenia z innymi technologiami
  • Nieduża waga
  • Wysoka wytrzymałość
  • Odporność na trzęsienia ziemi

Przykładowe prace

Przykład budynku magazynowego wraz z cześcią biurową. Projekt wykonany w technologii szkieletowej (LGS).

Projekt schodów dla naszego klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wymiary zostały dopasowane dokładnie do wymiarów klatki schodowej.

Masz pytania?