Zajmujemy się kompleksową budową domów jedno i wielorodzinnych jak również zabudowy bliźniaczej i szeregowej.

Kompleksowe usługi budowlane nie bez powodu cieszą się uznaniem wśród inwestorów. Współpraca z firmą, która od A do Z zrealizuje projekt budowy, a ponadto wskaże najlepsze dostępne rozwiązania technologiczne, to najlepszy wybór z możliwych.

Budowa domów szkieletowych w Sosnowcu i okolicach

Budowa domu, czy to jednorodzinnego, czy szeregowego, wymaga doświadczenia, dostępu do nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, wiedzy, ale także elastyczności. Geo-Industrial reprezentuje to wszystko i znacznie więcej. Zachęcamy do współpracy inwestorów, wykonawców oraz klientów indywidualnych, którym zależy na uzyskaniu zadowalającego efektu w krótkim czasie i z zachowaniem wszystkich standardów stosowanych w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym – w tym konstrukcjach szkieletowych. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.

Projekty domów jednorodzinnych i szeregowych

Projekty domów szeregowych i jednorodzinnych na konstrukcjach szkieletowych wykonujemy w technologii CAD. Pod uwagę bierzemy nie tylko oczekiwania klienta, ale także możliwości samego budynku. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy opracowali nowy projekt na postawie już istniejących rozwiązań. Adaptujemy obiekt i jego przestrzeń do nowych wytycznych oraz funkcji, jakie ma pełnić po zakończeniu realizacji.

Budowa domów jednorodzinnych Sosnowiec wraz z wykończeniem

Fachową wiedzą dzielimy się także na tym ostatnim, choć nie mniej istotnym etapie realizacji budowy domu jednorodzinnego lub szeregowego. W ramach świadczonych usług proponujemy nowoczesne wykończenie wnętrz mieszkalnych. Dzięki temu prace kończymy z przeświadczeniem, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby obiekt spełniał wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe w Sosnowcu

Zachęcamy do bliższego poznania naszych możliwości i nawiązania współpracy. Budowa domu szkieletowego – jednorodzinnego lub wielorodzinnego – przebiegnie dzięki nam sprawnie i zajmie znacznie mniej czasu. Zachęcamy do przejrzenia projektów, gotowych realizacji, metod działania, a także zadawania dodatkowych pytań!

Projekty i Rysunki CAD

Wykonujemy projekty od A do Z, jak również opracowujemy adaptację istniejących rozwiązań. Wszystko zgodnie z wytycznymi klienta.

Budowa i Montaż

Budujemy w technologii tradycyjnej oraz wykonujemy budowle w nowoczesnej technologii szkieletowej (60% szybciej niż w tech. tradycyjnej).

Wykończenia wnętrz

Posiadamy rozległe doświadczenie w zakresie budownictwa. Doradzamy i pomagamy na każdym etapie budowy.

Korzyści

  • Wysoka dokładność wykonania
  • Szybkość realizacji (szczególnie w przypadku technologii szkieletowych)
  • Możliwość zastosowania nowoczesnych technologii np. fotowoltaika, pompy ciepła
  • Szybka i dokładna wycena prac

Przykładowe prace

Przykład budynku magazynowego wraz z cześcią biurową. Projekt wykonany w technologii szkieletowej (LGS).

Projekt schodów dla naszego klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wymiary zostały dopasowane dokładnie do wymiarów klatki schodowej.

Masz pytania?