Szanowni Państwo,

Marka GeoCarbon jest aktualnie częścią spółki Geo-Industrial S.A. Dzięki połączeniu podmiotów mamy możliwość zwiększyć konkurencyjność w zakresie oferowanych usług oraz znacznie rozszerzyć zakres działalności. Korzystając z niemal 40-letniego doświadczenia oraz szerokiego zaplecza eksperckiego i inżynieryjnego nie przestajemy się rozwijać oraz ciągle stawiamy nowe ambitne cele.

Czerpiemy z szerokiem doświadczenia zespołu GeoCarbon, zapraszamy wszystkich dawnych kontrahentów do współpracy pod nowym szyldem Geo-Industrial.

Firma GeoCarbon została założona w 1988 roku i od tego czasu działa na rynku usług geologicznych, geofizycznych, wiertniczych oraz ochrony środowiska. Działamy zarówno w kraju jak i za granicą. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Nasz zespół posiada bardzo duże doświadczenie oraz niezbędne licencję i atesty. Od wielu lat współpracujemy z instytucjami naukowymi jak Politechnika Śląska w Gliwicach oraz AGH w Krakowie. Posiadamy szeroki potencjał sprzętowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać profesjonalnie dużą ilość prac. 

Korzystamy z wieloletniej wiedzy i doświadczenia firmy Geo-Carbon. Dzięki bliskiej współpracy od teraz jesteśmy w stanie oferować usługi jeszcze wyższej jakości.